Dolcan Ząbki 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 30
ogółem: 271 097

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

PLAN TRENINGÓW

  • autor: kori1978, 2016-03-21 10:12

GRUPA A

poniedziałek godz.16.00-17.30 PZU

wtorek godz.16.00-17.30 DOLCAN

czwartek godz.16.00-17.30

GRUPA B

wtorek godz.17.30-19.00 Dolcan

środa godz. 16.00-17.30 Dolcan

piątek godz.16.00-17.30 PZU


Aktualności

WEEKENDOWE MECZE

  • autor: kori1978, 2017-09-22 11:03

 Dolcan I - Varsovia   sobota 23.09  godz.12.00 zbiórka 11.00 Dolcan Arena. Zabieramy błekitne komplety meczowe  oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero lub nie posiadają karty chipowej.Powołani zawodnicy:

Szymczak, Taradejna, Bystros, , Durajczyk, Roguski,Socha, Szczepocki, Gawryś,Sobieszczański,Bajkowski, ,Grabowicz,Czapski,Kowalczyk,Walczak,Pietrzak,Zaks,

 Dolcan II - Mazur Radzymin   sobota 23.09  godz.15.00 zbiórka 14.15 Dolcan Arena. Zabieramy błekitne i czerwone komplety meczowe  oraz LEGITYMACJE !!!!!! - Ci którzy nie oddali xero lub nie posiadają karty chipowej.Powołani zawodnicy:

MATWIEJCZUK SZEWCZYK BASTEK  KLIMIUK CZARNOCKI OKUNIEWSKI ALAN TEODORCZYK  ŚWIDERSKI APTACY WIECZOREK OLSZANKA STAWROPOLCEW ROWICKI CHOLEWSKI  OKUNIEWSKI ALEX  NIEMYJSKI BIELECKI


Dolcan II - Unia Warszawa

  • autor: kori1978, 2017-09-19 10:40

Dolcan II Ząbki-Unia Warszawa  środa 20.09 o godz.16.00 zbiórka godz.15.00 Obrońców Tobruku 11 zabieramy błękitne i czerwone komplety meczowe , itd. oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero lub nie posiadają karty chipowej powołani :

MATWIEJCZUK TARADEJNA BASTEK  KLIMIUK CZARNOCKI TEODORCZYK  ŚWIDERSKI APTACY WIECZOREK OLSZANKA STAWROPOLCEW ROWICKI CHOLEWSKI  OKUNIEWSKI ALEX  WALCZAK  ZAKS JAJKO


Weekendowe powolania 16.09

  • autor: kori1978, 2017-09-15 10:56

KS Ursus - Dolcan    sobota  16.09  godz.11.00 zbiórka 10.00 ul.Sosnkowskiego 3Zabieramy błekitne komplety meczowe  oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero lub nie posiadają karty chipowej.Powołani zawodnicy:

Szymczak, Szewczyk, Bystros, , Durajczyk, Roguski,Socha, Szczepocki, Gawryś,Sobieszczański,Bajkowski, ,Grabowicz,Czapski,Kowalczyk,Walczak,Pietrzak,,

Dolcan II Ząbki sobota 16.09 godz.12.00 zbiórka godz.11.00 Dolcan Arena zabieramy błekitne i czerwone komplety meczowe , itd. oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero lub nie posiadają karty chipowej powołani :

MATWIEJCZUK TARADEJNA BASTEK  KLIMIUK CZARNOCKI TEODORCZYK  ŚWIDERSKI APTACY WIECZOREK OLSZANKA STAWROPOLCEW ROWICKI CHOLEWSKI ZAKS OKUNIEWSKI ALEX


WEEKENDOWE POWOŁANIA 09.09

  • autor: kori1978, 2017-09-08 09:13

Mecz Mewa Krubin - MKS Dolcan Ząbki godz.11.00 zbiórka godz.10.00 GCS-K Krubin, ul.Jeziorna 40 , zabieramy błekitne komplety meczowe  oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero lub nie posiadają karty chipowej powołani :

MATWIEJCZUK TARADEJNA BASTEK  KLIMIUK CZARNOCKI TEODORCZYK OKUNIEWSKI ALAN ŚWIDERSKI APTACY WIECZOREK GRONEK  OLSZANKA NIEMYJSKI STAWROPOLCEW ROWICKI CHOLEWSKI

MKS Piaseczno - Dolcan    sobota  09.09  godz.17.00 zbiórka 16.00 Stadion Miejski Piaseczno        ul.1 maja 16
Zabieramy błekitne komplety meczowe  oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero lub nie posiadają karty chipowej.

Powołani zawodnicy: Szymczak, Szewczyk, Bystros, , Durajczyk, Roguski,Socha, Szczepocki, Gawryś,Sobieszczański,Bajkowski, ,Grabowicz,Czapski,Kowalczyk,Walczak,Pietrzak,Zaks,Lelito


Dolcan Semp Warszawa Powołania

  • autor: kori1978, 2017-09-04 20:44

Dolcan I  - Semp wtorek  05.09  godz.16.00 zbiórka 15.00 na Dolcan Arena
Zabieramy błekitne komplety meczowe  oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero lub nie posiadają karty chipowej.

Powołani zawodnicy: Szymczak, Szewczyk, Bystros, , Durajczyk, Roguski,Socha, Szczepocki, Gawryś,Sobieszczański,Bajkowski, ,Grabowicz,Czapski,Kowalczyk,Walczak,Pietrzak,Zaks,


WEEKENDOWE POWOŁANIA

  • autor: kori1978, 2017-09-01 18:23

Dolcan I  - Polonia niedziela 03.09  godz.14.00 zbiórka 13.00 na Dolcan Arena
Zabieramy błekitne komplety meczowe  oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero lub nie posiadają karty chipowej.

Powołani zawodnicy: Szymczak, Szewczyk,Jajko, Bystros, Greloch, , Durajczyk, Roguski,Socha, Pakuła, Szczepocki, Gawryś,Sobieszczański,Bajkowski, ,Grabowicz,Czapski,Kowalczyk,Walczak,Pietrzak


Powołania środa 30.08

  • autor: kori1978, 2017-08-29 20:26

Środa 30.08 mecz z Marcovią Marki godz.15.00 zbiórka godz.14.00 na stadionie w Markach zabieramy czerwone komplety meczowe , ochraniacze itd.  jak ktoś nie dał xero legitymacji lub nie ma karty chipowej obowiązkowo LEGITYMACJA powołani :

MATWIEJCZUK TARADEJNA BASTEK PIETRZAK KLIMIUK CZARNOCKI TEODORCZYK OKUNIEWSKI ALAN ŚWIDERSKI WALCZAK WIECZOREK GRONEK ZAKS BIELECKI OKUNIEWSKI ALEX OLSZANKA NIEMYJSKI

Znicz Pruszków - Dolcan I  środa 30.08 godz.18.15 zbiórka 17.15 Pruszków Stadion Znicza ul.Bohaterów Warszawy 4
Zabieramy błekitne komplety meczowe  oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero lub nie posiadają karty chipowej.

Powołani zawodnicy: Szymczak, Szewczyk,Jajko, Bystros, Greloch, , Durajczyk, Roguski,Socha, Pakuła, Szczepocki, Gawryś,Sobieszczański,Bajkowski, ,Grabowicz,Czapski,Kowalczyk


Archiwum aktualności


Najnowsza galeria

Ryn 2014/treningi/festiwal pizzy/turniej beach soccer/kontuzja inzaghiego
Ładowanie...

Reklama

Losowa galeria

Drukarz Dolcan 12.01.2014
Ładowanie...

Kalendarium

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Wyniki

Brak danych.