Dolcan Ząbki 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 3, wczoraj: 67
ogółem: 262 576

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

PLAN TRENINGÓW

  • autor: kori1978, 2016-03-21 10:12

GRUPA A

poniedziałek godz.16.00-17.30 PZU

wtorek godz.16.00-17.30 DOLCAN

czwartek godz.16.00-17.30

GRUPA B

wtorek godz.17.30-19.00 Dolcan

środa godz. 16.00-17.30 Dolcan

piątek godz.16.00-17.30 PZU


Aktualności

WEEKENDOWE POWOŁANIA

  • autor: kori1978, 2017-05-26 17:19

 Dolcn I - Talent   niedziela godz.15.00 zbiórka 14.00 na Dolcanie
Zabieramy oba komplety meczowe oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero.

Powołani zawodnicy: Szymczak, Jajko, Kowalczyk,Greloch, , Durajczyk, Roguski,Socha, Pakuła, Szczepocki, Lelito,  Gawryś,Sobieszczański,Świderski,Bajkowski, Gronek, Bystros,Zaks


WEEKENDOWE POWOŁANIA

  • autor: kori1978, 2017-05-19 09:35

Drukarz - Dolcn I   niedziela godz.14.00 zbiórka 13.00 na Drukarzu ul.Al Zieleniecka 2
Zabieramy oba komplety meczowe oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero.

Powołani zawodnicy: Szymczak, Jajko, Kowalczyk,Greloch, , Durajczyk, Roguski,Socha, Pakuła, Szczepocki, Lelito,  Gawryś,Sobieszczański,Świderski,Bajkowski, Gronek, Bystros

Marcovia - Dolcn II   niedziela godz.14.00 zbiórka 13.00 na Marcovi ul.Wspólna 12
Zabieramy błękitne komplety meczowe oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero.

Powołani zawodnicy : Taradejna,Matwiejczuk, Bastek, Chmiel, Czarnocki, Okuniewski Alex, Okuniewski Alan, Nikoniuk, Bielecki, Adamczyk , Cholewski, Guzina, Komorski , Jagiełło , Beśka , Wiśniewski , Matwiejczuk Marcel


WEEKENDOWE POWOŁANIA

  • autor: kori1978, 2017-05-12 16:29

Dolcn I - Legionovia  niedziela godz.17.00 zbiórka 16.00na Dolcanie
Zabieramy oba komplety meczowe oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero.

Powołani zawodnicy: Szymczak, Jajko, Greloch, , Durajczyk, Roguski,Socha, Pakuła, Szczepocki, Lelito, Zaks, Czapski, Gawryś,Sobieszczański,Świderski,Bajkowski, Gronek,Bystros

Dolcn II - łomianki  niedziela godz.15.00 zbiórka 14.00na Dolcanie
Zabieramy oba komplety meczowe oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero.

Taradejna,Matwiejczuk, Bastek, Walczak, Chmiel, Czarnocki, Okuniewski Alex, Okuniewski Alan, ,Nikoniuk,Bielecki,Cholewski,Guzina,Klimiuk,Teodorczyk,Niemyjski

 


WEEKENDOWE POWOŁANIA

  • autor: kori1978, 2017-05-05 18:28

MKS Ciechanów-Dolcn I  niedziela godz.13.30 zbiórka 12.30 Ciechanów ul.3-go maja 7
Zabieramy oba komplety meczowe oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero.

Powołani zawodnicy: Szymczak, Jajko, Greloch, , Durajczyk, Roguski,Socha, Pakuła, Szczepocki, Lelito, Zaks, Czapski, Gawryś,Sobieszczański,Świderski,Bajkowski

 

Agrykola - Dolcan II niedziela godz.11.00 zbiórka 10.00 na Agrykoli. Zabieramy białe komplety meczowe  oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero , powołani :

Taradejna,Matwiejczuk, Bastek, Walczak, Chmiel, Czarnocki, Okuniewski Alex, Okuniewski Alan, ,Nikoniuk,Bielecki,Cholewski,Guzina,Klimiuk,Gronek,Niemyjski


OBÓZ LETNI POLICE 2017

  • autor: kori1978, 2017-04-28 08:29

Obóz letni w 2016 odbędzie się w Policach , termin obozu: 07.08-14.08), koszt całkowity 1350zł, zaliczkę wpłacamy do 11 maja w kwocie 550zł.

http://www.hoteldobosz.eu/ - link do hotelu

JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAM ŻE TERMIN WZNOWIENIA TRENINGÓW TO 01.08 (wtorek)


Mecz z Deltą Słupno

  • autor: kori1978, 2017-04-25 21:50

Dolcn I  - Delta Słupno środa godz.17.00 zbiórka 16.00 na Dolcanie
Zabieramy oba komplety meczowe oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero.
Powołani zawodnicy:

Szymczak, Jajko, Bystros, Greloch, Kowalczyk, Durajczyk, Roguski,Socha, Pakuła, Szczepocki, Lelito, Zaks, Czapski, Gawryś,Sobieszczański,Świderski,Bajkowski


Mecze Weekendowe

  • autor: kori1978, 2017-04-21 08:52

APN Ostrołęka-Dolcn I  sobota godz.14.00 zbiórka 13.00 Ostrołęka ul.Witosa 1
Zabieramy oba komplety meczowe oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero.

Powołani zawodnicy: Szymczak, Jajko, Bystros, Greloch, Kowalczyk, Durajczyk, Roguski,Socha, Pakuła, Szczepocki, Lelito, Zaks, Czapski, Gawryś,Sobieszczański,Świderski,Bajkowski

 

Polonia II Warszawa - Dolcan II Ząbki niedziela godz.17.00 zbiórka 16.00 ul.Konwiktorska 6 zabieramy białe komplety meczowe  oraz legitymacje - Ci którzy nie oddali xero , powołani :

Taradejna,Matwiejczuk, Bastek, Walczak, Chmiel, Czarnocki, Okuniewski Alex, Niemyjski, Adamczyk,Nikoniuk,Bielecki,Cholewski,Guzina,Teodorczyk,Klimiuk


Archiwum aktualności


Najnowsza galeria

Ryn 2014/treningi/festiwal pizzy/turniej beach soccer/kontuzja inzaghiego
Ładowanie...

Reklama

Losowa galeria

Turniej z okazji 100 lecia Polonii.
Ładowanie...

Kalendarium

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

piątek

03

06-2017

sobota

04

06-2017

niedziela

05

06-2017

pon.

Wyniki

Brak danych.